Через карантинні обмеження у Польщі на «Ягодині» формуються великі черги

16.09.2020 / Новини

Черги, які утворюються на українській стороні митного пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ», виникають через карантинні заходи та обмеження, які запровадили в Республіці Польщі. 

Здійснення пропускних операцій митниками сусідньої держави суттєво сповільнилося. Станом на 15 вересня в чергах перебувають транспортні засоби, які вже оформлені службовцям митного пункту пропуску «Ягодин». Натомість суміжна сторона перейшла на режим вантажного пропускного коридору, що й спричиняє скупчення автомобілів на українській стороні,  повідомив речник Волинської митниці Держмитслужби Віталій Лопошук, – пише ІА «Волинські Новини».

Крім того, додаткова затримка в часі виникає через робочий графік служби фітосанітарного огляду Республіки Польща. Це відомство працює у будні з 9:00 до 18:00. Відповідно, транспорт, який потребує цього огляду, але прибуває на митницю ввечері в п’ятницю змушений чекати ранку понеділка. Що не сприяє зменшенню скупчень автомобілів.

«Митний пост «Ягодин» працює в штатному режимі. Наразі пропускна здатність вантажних транспортних засобів сягає понад 400 одиниць за добу. Затримок при оформленні автомобілів немає», – розповів Віталій Лопошук.

Посадові особи Волинської митниці працюють над введенням електронної черги вантажних автомобілів та створення буферної зони для транспорту, який чекає на в’їзд в Республіку Польща.

На митниці радять охочим перетнути кордон з Польщею не робити це зранку, адже саме в цей період доби випадає найбільше навантаження на пункти перетину кордону. Крім того рекомендують завантажити мобільний додаток «Камери кордону» (AppStorePlayMarket), щоб відстежувати інформацію про завантаженість пунктів пропуску, як з української, так і з польської сторони. У цьому додатку вказані також контакти чергових з усіх пунктів пропуску, яким ви можете зателефонувати, щоб дізнатись оперативну інформацію про черги.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*