Середа, 16 січня 2019,07:45

Через черги на “Ягодині” встановили додаткові прикордонні наряди

12.02.2018 / Новини

Протягом останніх днів на українсько-польській ділянці кордону в пунктах пропуску «Ягодин-Дорохуськ» фіксується збільшення руху вантажних автомобілів.

Це обумовлено тим, що цей маршрут є одним з оптимальних шляхів з України до Польщі і далі до інших країн Європи, – йдеться на сайті Держприкордонслужби.

Крім того, у січні-лютому, підвищується активність перевезень вантажів.

Нині прикордонниками фіксується значне збільшення вантажних автомобілів як на виїзд, так і на в’їзд. Саме тому українські контрольні служби на кордоні працювати у посиленому режимі.

Тільки протягом 11-го лютого в пункті пропуску «Ягодин» було оформлено 655 вантажівок на в’їзд в Україну та майже 500 на виїзд, що в два рази перевищує показники спроможності пункту пропуску. В той же час варто наголосити, що ритмічність пропуску залежить від роботи всіх зацікавлених контрольних служб як з боку української сторони, так і з боку суміжної країни.

Наразі прикордонниками виставлені додаткові прикордонні наряди з підтримання режиму та правопорядку, а за рахунок резервів розгорнуті додаткові робочі місця.

Також уточнено взаємодію з колегами з польської сторони щодо синхронізації пропуску по пришвидшенню оформлення вантажних транспортних засобів. Завдяки консолідації зусиль по обидва боки кордону фіксується зменшення часу очікування водіїв у черзі.

Державна прикордонна служба України, з огляду на дану ситуацію, радить водіям враховувати цю інформацію і за можливості для перетину державного кордону з Польщею обирати інші пункти пропуску.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*