Субота, 23 березня 2019,18:31

Бюджет Любомльської громади зазнав змін

11.07.2018 / Новини

Ця тема розглядалася на черговій сесії Любомльськорї ОТГ, що відбулася у середу, 11-го липня.

Як повідомила заступник начальника відділу фінансів та інвестицій Валентина Пачковська, за підсумками минулого півріччя бюджет громади за загальним фондом був виконаний на 100,9 відсотка, а за власними доходами — на 108,5%.

З огляду на факт перевиконання, це дозволяє збільшити власну дохідну частину. Згідно із рішенням депутатів вона зросла на 1,4 млн. грн. Наповнити її очікується головним чином за рахунок податків та зборів з доходів фізичних осіб (1,32 млн.), адміністративного збору за реєстрацію речових прав на нерухоме майно (50 тис. грн.), податку на прибуток комунальних підприємств та фінансових установ (40 тис. грн.).

Щодо видатків, загальна сума яких становить 1,4 млн. грн., то левову частку було спрямовано на потреби освітянської галузі: придбання та встановлення котла у міському дитсадку № 2 (310 тис. грн.), утримання новоствореного методичного центру (287 тис. грн.), вимірювання опору ізоляції, придбання парт, дитячої постелі, матеріалів для ремонту установ (350 тис. грн.), утримання централізованої бухгалтерії та групи централізованого обслуговування (312 тис. грн.).

40 тисяч в рамках співфінансування виділили на утримання Головненської місцевої пожежної охорони, 20 тисяч — на виготовлення проектно-кошторисної документації (ПКД) на капітальний ремонт даху міського будинку культури.

За 28 тисяч гривень екологічного податку, який є складовою спеціального фонду бюджету, депутати вирішили придбати контейнери для сміття, а з бюджету розвитку погодилися виділити 50 тисяч гривень на розробку ПКД на реконструкцію лікувального корпусу № 2 під амбулаторію та інклюзивно-ресурсний центр.

Щодо інших змін, то у міську казну з держбюджету надійшло 100 тис. грн. субвенції на придбання та влаштування дитячо-спортивних майданчиків у селах Лисняки і Чорноплеси. Також надійшло 185,6 тис. грн. субвенції на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсного центру.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*