Будуть відновлювати транспортну інфраструктуру в зоні відчуження Чорнобильської АЕС

06.06.2019 / Новини

Кабінет Міністрів України схвалив ініціативу Міністерства екології та природних ресурсів про затвердження порядку використання держкоштів на відновлення транспортної інфраструктури в зоні відчуження Чорнобильської атомної електростанції. На це виділять понад 81 млн гривень.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідну постанову уряд схвалив на засіданні в середу.

Згідно з проектом постанови, одержувачем бюджетних коштів, що виконуватиме відновлення інфраструктури, може бути особа, яка має не менше двох років досвіду роботи за відповідним профілем. Підприємство повинно мати бездефіцитний фінансовий план на поточний рік, а також фінансово-економічні розрахунки здійснення робіт.

Крім того, підприємство не повинно мати прострочену заборгованість за наданими банками кредитами, а діяльність підприємства за останні два роки має бути незбитковою.

“Замовник робіт із коригування проектної документації та виконання завершення робіт зобов’язаний щомісяця не пізніше 10 числа подавати відповідальному виконавцю бюджетної програми звіт про використання авансового платежу та інформацію про залишки коштів, для їх відправки не пізніше 15 числа головному розпоряднику бюджетних коштів”, – наголошується в проекті постанови.

Згідно з наказом Державного агентства України з управління зоною відчуження від 20 травня 2019 року, на поточний рік у рамках інвестиційного проекту “Відновлення об’єктів транспортної інфраструктури зони відчуження” ДСП “Чорнобильський спецкомбінат” виділено 81,4 млн грн.

Кошти, зокрема, планується направити на реконструкцію моста через р. Уж у с. Черевач і реконструкцію мосту через лісову річку біля с. Залісся (обидва Іванківський район Київської обл.).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*