Будуть перевіряти неофіційні доходи українців

04.05.2016 / Новини

Уряд вирішив перевірити неофіційні доходи українців.

Уряд України має перейти на оцінку доходів громадян непрямими методами при призначенні субсидій та допомоги, – повідомляє Business.ua.

В умовах величезної тіньової економіки не можна базувати систему соцзабезпечення на офіційних доходах, заявив голова департаменту фінансів соціальних програм міністерства фінансів Андрій Рязанцев.

“Сьогодні через офіційні джерела ми бачимо однаково, як людину без засобів до існування, так і того, хто їздить на новій іномарці і купує чергову квартиру, але не декларує ні копійки доходів”, – сказав Андрій Рязанцев.

Потрібен перехід до фінансово-майнового стану людини і перевірці його непрямими методами, в разі якщо він претендує на соцдопомогу, підкреслив представник Мінфіну.

“Той, хто зареєстрував офіційно зарплату в 3 тисячі гривень вже багатій порівняно з власником іномарки, і йому соцдопомогу взагалі не передбачена. І це справедливий соцзахист?”, – зазначив він.

Світовий досвід говорить, що в питаннях соцдопомоги потрібно розглядати не окрему особу, а домогосподарство, вважає Андрій Рязанцев. “Інакше у нас півсім’ї виявляються жебраками і отримують соцдопомогу та субсидії, а півсім’ї не знають, куди ховати нерухомість і депозити”, – підсумував він.

Раніше Андрій Рязанцев повідомив, що Мінфін під час перевірки отримувачів субсидії і допомоги сформував “чорні списки” громадян, виходячи з 5-и груп ризику.

1 Коментар Будуть перевіряти неофіційні доходи українців

  1. Щоб ви повиздихували урядовці та казнокради, що довили українців до подачок субсидій та щей і їх вже скорочуєте. Хай здохне яценюк з порошенком та гройсманом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*