Борис Карпус розповів з якою командою змінюватиме Нововолинськ

10.09.2020 / Новини

Йому часто закидають звинувачення, що команда, з якою він ітиме на вибори, це –  люди, які не мають досвіду в управлінні, відповідно у політиці вони зовсім не знають, що там робити.

Однак Борис Карпус переконаний, що його команда – це, передусім, люди активні, які знають проблеми свого міста і, відповідно, можуть їх якісно вирішувати. Про це він сказав в ефірі БУГу, – передає Нововолинський інформаційний портал.

“У моїй команді люди, які чітко зрозуміли, що вони готові взяти на себе відповідальність за себе, за тих людей, які їх представляють. У команді – абсолютно різні особистості. І, звісно, ідеальних немає”, – каже Борис Карпус та додає, що ідеальних немає ніде, адже кожен у житті робить помилки, і це нормально.

“Але це фахові люди, натхненні, люди, які вникають уже зараз у процеси міста та його проблеми. Хоча не були вони осторонь цих проблем і раніше. Ці люди уже в дворах, де ніколи не ступала нога чинного міського голови Віктора Сапожнікова, вони спілкуються з мешканцями”, – додає Борис Карпус.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*