Вівторок, 9 квітня 2019,00:49

Боксер з Любомльщини — призер міжнародного турніру

06.12.2018 / Новини, Спорт

З 30-го листопада по 2-ге грудня у Луцьку відбувався VI Міжнародний боксерський турнір пам’яті майстра спорту України з боксу Василя Лотоцького.

Як повідомляє сайт фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”, у спортивному залі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні за звання найкращих змагалися 150 боксерів з Білорусі, Польщі, Литви, Молдови, та різних регіонів України.

Турнір охопив три вікові категорії учасників: юніори, молодь та чоловіки.

Василь Лотоцький – видатний волинський боксер, наймолодший майстер спорту України з боксу на Волині. Працював тренером-викладачем із цього виду спорту. Його життя трагічно обірвалося у вересні 2012 року під час автопригоди.

На урочисте відкриття турніру прийшли рідні, друзі, тренери, вихованці Василя. У їхній пам’яті боксер назавжди залишився молодим, наполегливим, цілеспрямованим хлопцем. Присутні вшанували пам’ять майстра спорту хвилиною мовчання. Під звуки оркестру ліцеїсти поклали квіти до могили Василя.
Міжнародний боксерський турнір, присвячений пам’яті Василя Лотоцького, проходив за підтримки Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.

До слова, організатори вручили подяки голові обласної ради Ігорю Палиці та Фонду за вагомий внесок у розвитку боксу на Волині.

Разом з тим, варто зазначити, що одним із призерів цих змагань став представник Любомльщини — учень районної гімназії Денис Дзобієв, який завоював срібну нагороду. Готував юнака до виступу тренер Юрій Бєлих.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*