Пятниця, 29 травня 2020

Без тиску та сили – парафіяни повинні позбутися підпорядкування Москві, – Ігор Гузь (ВІДЕО)

04.02.2019 / Новини

Без тиску та сили – лише дискусії і переконання: саме за таким сценарієм парафіяни Української православної церкви повинні позбутися підпорядкування Москві й перейти до Православної церкви України.

Для цього є чітка процедура і прийнятий парламентом закон, який має підписати президент країни.

Про це в прямому ефірі на ТРК “Аверс” розповів народний депутат Ігор Гузь, відповідаючи на запитання глядачки з Ратнівщини, – інформує прес-служба народного обранця.

Пані Наталя поцікавилася у парламентаря, чи можливий, на його думку, силовий сценарій під час громадських обговорень, коли прихожани визначатимуться, відвідувати їм храм української церкви чи підпорядкованої країні агресора.

“Я підтримую створення Православної церкви в Україні. Вважаю, що волиняни повинні визначатися і залишити своє підпорядкування в релігійному контексті Москві. Без тиску, силових сценаріїв проводити збори парафіян. Процедура переходу в ПЦУ є, прийнятий закон і, сподіваюся, він буде підписаний президентом. Закон дає дуже чіткі юридичні можливості, як громада, без жодних проблем, маючи більшість, може перейти до Православної церкви в Україні”, – сказав депутат.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*