Середа, 26 лютого 2020

Арсеній Яценюк показав, як тренується у спортзалі

10.05.2019 / Новини

Лідер політичної партії “Народний фронт”, екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк показав свої заняття у спортзалі та розповів, як вони допомогли йому вилікувати хворобу.

Про це йдеться у відео, яке Яценюк опублікував на власній Facebook-сторінці, – пише BukNews.

“Ці вправи протягом останніх двох років дали мені можливість вилікувати грижу. Лікарі казали, що я не зможу ходити, і потрібна тільки операція. Я сказав “Ні”, і почав боротися. В результаті, ці ж лікарі сказали, що вже операції не потрібно і сталося чудо. Це – не чудо. Це – щоденна важка кропітка робота. Тому, ніколи не здавайтесь, борітесь за себе!”, – повідомив політик.

Також він заявив, що готовий з усіма поділитися своїм спортивним планом.
Арсеній Яценюк. Тренування

Чергове тренування:

1. Горизонтальна тяга з упором, загальна вага 132 кг, 3х5 почергово
2. Жим під кутом в хаммері, загальна вага 70, 3х5 почергово
3. Жим лежачи гантелі однією рукою, 35 кг, 3х5
4. Тяга гантелі під нахилом однією рукою, 35 кг, 3х10
5. Підйом ніг у висі на перекладині, 3х14
6. Віджимання на кільцях, 3х14
7. Вправи на м’язи кору в trx
8. Підтягування паралельним хватом, 3х14.

А як тренуєтеся ви?

“Якщо будь-хто – чи з політиків, чи з не політиків, мені підкаже, як покращити свій фізичний план, я з задоволенням прийму ці поради”, – додав Яценюк.

8 травня прес-секретар екс-прем’єра Ольга Лаппо написала на своїй сторінці у ФБ: “Вчора одна тітонька з минулого, того самого минулого, в якому на Януковича упав вінок, розмістила відео тренування Арсенія Яценюка. Відео знімали “втіхаря з-за рогу”. Ну, чисто “шпіонські страсті”. Самі собі зняли, самі запостили, самі понакоментували, самі пораділи. Потім як за вімашкою сайтики, створені тими, кому кортить нас у це минуле повернути, активно пошарили відео.  

– Сьогодні сам Арсеній Яценюк запостив відео зі свого чергового середньостатистичного тренування. Цікаво, чи багато хто може це повторити?”

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*