«Агродвір» — чемпіон Любомльщини з футзалу (ФОТО)

02.03.2020 / Новини, Спорт
Агродвір - чемпіон Любомльщини з футзалу - 2020

Першого весняного дня у спортзалі Ягодинської митниці відбувся заключний, одинадцятий тур чемпіонату району з футзалу.

У першому матчі лідер — любомльський «Агродвір» без особливих проблем з рахунком 4:1 здолав куснищанський «Ветеран» і забезпечив собі чемпіонське звання.

Агродвір – чемпіон Любомльщини з футзалу – 2020

Опісля команда ДЮСШ, поступаючись Лукову 1:4, зуміла переломити хід поєдинку і вирвала перемогу 7:6. Також з різницею в один м’яч Олеськ переміг «Кордон» — 3:2. «Рятівник» розгромив Вишнів 14:3, а головненські спортсмени поступилися команді ТМО 4:6.

Ну а центральним матчем туру, де вирішувалася доля срібних і бронзових нагород, став завершальний поєдинок ігрового дня і чемпіонату загалом за участю згоранського «Літоса» і Полап. «Літос» доволі активно розпочав і вже на сьомій хвилині вів у рахунку 3:0.

Втім, під завісу першого тайму полапівці зуміли відновити рівновагу, але за мить до перерви згоранці вийшли вперед — 4:3. У другому таймі гра проходила на зустрічних курсах, команди декілька разів обмінювалися забитими м’ячами, а підсумковий результат матчу — 9:5 на користь «Літоса». Отож, згоранські спортсмени стали срібними призерами, полапівські — бронзовими.

Згоранський “Літос” – срібний призер чемпіонату
Бронзові медалі дісталися команді Полап

Під час урочистої церемонії нагородження, яку проводили голова РДА Олександр Устименко, зав. сектором культури, молоді та спорту цієї ж установи Руслан Гіль та голова районної федерації футболу Олександр Дзядук, вручалися не тільки командні відзнаки, а й індивідуальні.

Зокрема, кращим бомбардиром став Максим Самойліч (Полапи), на рахунку якого 38 забитих м’ячів. На один менше — у Дмитра Голядинця («Літос»), якого визнали кращим гравцем турніру.

Боротьба двох найрезультативніших футболістів чемпіонату – Дмитра Голядинця (Літос) і Максима Самойліча (Полапи)

Кращим капітаном команди став Микола Абрамчук (ТМО), кращим гравцем-ветераном — Василь Войтюк (Луків). Одразу двох кращих у своєму амплуа має новоспечений чемпіон — любомльський «Агродвір»: Сергія Корчука визнали кращим голкіпером, а Миколу Маляса — кращим захисником.