Середа, 26 червня 2019

Ігор Гузь – про політику, парламент, бюджет-2019, обіцянки Уряду та чого чекати українцям (ВІДЕО)

12.10.2018 / Новини

Чи буде в Україні Єдина Помісна Церква, де взяти медиків у сільській місцевості, про життя в малих селах та розвиток Прибужжя; про виїзд української молоді за кордон та “ворота” у Євросоюз, про майбутні президентські вибори та прогресивних людей, бюджет країни на 2019 рік, повернення Україною кредитів МВФ…

Відповіді на усі ці та інші запитання від Ігоря Гузя – в ефірі ТРК “Аверс” 10 жовтня, – про це повідомили у прес-службі народного депутата.

На прямий ефір телеканалу додзвонилася і жителька Любомльського району – завідувачка Будинку культури в селі Радехів Вишнівської об’єднаної територіальної громади Аліна Лойко. Жінка насамперед подякувала обранцю за розвиток культури в районі та розповіла, що місцевий клуб давно потребував капітального ремонту даху, а коштів для цього не було.

“Дякую Ігореві Володимировичу за те, що ми мали змогу це зробити. Отримали кошти з державного бюджету”, – зауважила завідувачка клубу.

Нагадаємо, що у 2017 році у селі Радехів, де мешкає трохи більше півтисячі жителів, за 400 тисяч гривень капітально відремонтували будинок культури.

“Я був неодноразово в цьому селі, як і в багатьох інших населених пунктах Любомльщини. Був в цьому будинку культури. Бачив, в якому стані було приміщення будівлі – дах протікав, сирість, вода капала. Саме приміщення було хороше, а для того, щоб його врятувати, треба було перекривати дах. Був у них на звітному концерті. Пані Аліна – є таким активним промоутером культури в своєму населеному пункті. Лишилася там. Працює. Це, звичайно, великий плюс. Я таким людям готовий допомагати”, – зазначив Ігор Гузь та додав, разом з командою депутата приділяє значну увагу збереженню та оновленню сільських клубів.

У 2017 році, окремо по 200 тисяч спрямували на потреби клубів у селах Бережці та Бірки. Передбачили гроші з державної казни й на закупівлю спортивного інвентарю у сільський клуб села Вижгів, музичного обладнання у села Ладинь та Підгородне, й оргтехніку для потреб мешканців Коцюр. До слова, у 2015-му, саме за сприяння нардепа Ігоря Гузя, у будинку культури смт Головне за 1,2 мільйона гривень субвенції повністю оновили дах будівлі.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*