Пятниця, 18 січня 2019,21:51

11 речей, які роблять невдахи на вихідні

03.02.2018 / Новини

Те, як ви проводите свої вихідні, може розповісти про те, наскільки ви успішні.

Головне, що відокремлює успішних людей від неуспішних є усвідомленість, пише Independent.

Видання наводить 11 речей, які притаманні невдахам на вихідні, і пояснює, чому ці речі такі важливі.

У них немає планів

Чи не кожну хвилину вашого вікенду потрібно спланувати, щоб мати загальне уявлення про те, що ви хочете отримати від вікенду. Навіть якщо це буде звичайне лежання на канапі. Це дозволить вам зберегти ваш час і, можливо, запланувати якісь цікаві події.

Вони не приділяють час для близьких

Може бути важко знайти час для близьких протягом насиченого тижня. Тож зробіть це на вихідні.

Вони не можуть сказати технологіям “ні”

Відкиньте свій телефон. Не заходьте на свою робочу електронну пошту, дайте зрозуміти своїм колегам, що ви не будете відповідати на запити. Не давайте технологіям перемогти вас.

Вони не задоволені собою

Незважаючи на те, чи ви наодинці, чи гуляєте з друзями, переконайтеся, що ви робите те, що приносить вам задоволення.

Вони сплять весь час

Можливо, ви забагато випили в п’ятницю і відновлюєтеся. Можливо, ви просто супервтомлені. Але не спіть весь час без причини.

Вони витрачають забагато грошей

Ви збираєте по копійці весь тиждень, щоб спустити все це за вихідні? Варто ставитися до грошей менш легковажно та іноді віддати перевагу дешевшому відпочинку або ж безкоштовним подіям.

Вони не обдумують життя

Під час напруженого тижня, може бути важко знайти час для того, щоб просто подумати про своє життя і цілі. Вихідні – якраз підходящий час для цього. Дуже важливо, час від часу перевіряти свої життєві пріоритети.

Вони не можуть перестати думати про роботу

Найкраще робити робочі плани на наступний понеділок по п’ятницях. Адже таким чином ви звільнитеся від думок про роботу в суботу та неділю. Бути підготовленим – добре, бути трудоголіком – не дуже.

Вони байдикують і шкодують про це

На вихідні іноді дуже хочеться розслабитися. Але якщо ваш лінощі роблять ваше життя нудним або заважають зробити важливі справи по господарству, вам варто переосмислити те, ви проводите вихідні.

Вони не розслабляються

З іншого боку – не намагайтеся впакувати у вихідні все що тільки можна. Для того, щоб бути продуктивним і, отже, успішним в роботі, дуже важливо використовувати вихідні для “зарядки акумуляторів”. Якщо на вихідні ви хоч на трішки не розслабитеся, и ніколи не почуватимете відпочилими і свіжими. А це може бути шкідливим для вашого успіху.

Вони не готуються до наступного тижня 

Вечір неділі – прекрасний час, щоб спланувати справи на тиждень вперед. Ви можете переглянути календар або просто думати про те, що саме ви хотіли б досягти в найближчі дні.

Джерело: радіо Максимум

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*