Неділя, 2 грудня 2018,00:06

Відбулися дебати кандидатів на голову Вишнівської ОТГ

11.04.2017 / Новини, Статті

На Любомльщині  8-9 квітня відбувалися дебати кандидатів на голову Вишнівської об’єднаної територіальної  громади. Це будуть перші вибори на території району щодо реалізації реформи децентралізації.

У суботу, 8-го квітня, у відповідних округах сіл Олеськ (№628), Ладинь (№623), Штунь (№650) впродовж дня тривали дебати щодо кандидатури на голову Вишнівської ОТГ.

Розпочали їх в Олеську в бібліотеці-філії районної ЦБС. Наступні зустрічі провели в приміщеннях виборчих дільниць сіл Ладинь та Штунь.

_DSC0147

Голова Вишнівської сільської виборчої комісії Оксана Сюмак представила претендентів, які змагатимуться за чільне місце голови Вишнівської ОТГ. Згідно поданих заяв на голову зареєстровано всього чотири кандидати.

_DSC0258

Із присутних кандидатів у дебатах взяли участь голови сільрад Олександр Зінчук (с.Штунь), Віктор Сущик (с. Вишнів), Богдан Зосимчук (с. Римачі).

Кожен висловив своє бачення щодо розвитку ОТГ, а також презентував план на реалізацію очікуваних заходів.

У ході дебатів дискутували щодо зв’язку інтересів голови ОТГ з потребами громади. Також предметом обговорення був вплив «автономії» громади на рішення отримати земельну ділянку у власне користування. Одночасно, непростим стає питання узгодження інтересів приватних підприємців, які бажають вносити інвестиції в розвиток землеупорядкування, та державних представників, які захищають інтереси громади.

Сільчан також цікавила перспектива функціонування загальноосвітніх шкіл в селах, які не мають відповідного наповнення, та заснування опорної школи.

Кожен кандидат презентував свою програму розвитку і висунув пріоритетні напрямки завдань. Так, наприклад, Зінчук О.А. вбачає одним з головних проектів організацію переробки сміття, ремонт доріг і будинку культури.

_DSC0248

Сущик В.С. пояснив своє бачення щодо розумного використання бюджету на конкретні потреби, а також представив чітку схему організації громади (призначення осіб на посади старост і секретарів, порядкування бюджету на окремі об’єкти).

_DSC0259

Зосимчук Б.В. окреслив можливу тенденцію розподілу коштів бюджету ОТГ між селами, котрі увійдуть в громаду.

_DSC0303

9-го квітня відповідні дебати відбулися у Вишневі, Радехові та Римачах.

_DSC0162 _DSC0186 _DSC0233 _DSC0245 _DSC0278 _DSC0283 _DSC0308 _DSC0337

7 Коментарів Відбулися дебати кандидатів на голову Вишнівської ОТГ

 1. Кажуть, що за Штунського голову Козел Віктор платить не маленькі грошенята і багато кого у Штуні вже встиг підкупити.
  Напевно дуже хоче в АТО, або назат до Білорусії, звідки і приперся…:)

 2. Саньок-не будь треплом- приїдь до мене , я тобі розкажу за кого і скільки я плачу та кого вже вспів “купити”

 3. Саньок!! Логіка на рівні секретутки сільської ради.
  Штунці за свого і так будуть голосувати, без підкупів, а про ато ти краще не пиши коли самА там не булА!
  І просто з фейсбука з віткритим лиицем слабо написати? Чи тільки як облізлий пес гавкаєш зза забору?

 4. Правда оченята колить:)… Це вже не одна людина таке казала, значить правда.
  Дивись не подавись…
  А як до тебе то і доїхати,казали все в камерах і на охороні та й бункер напевно під хатою, від атомної війни… є що приховувати….!?

  • Коле не “правда” а той бруд який ти пробуєш на мене вилити, я не від кого не ховаюсь і ніколи не ховався. Хочеш поговорити- милості прошу.
   Маєш смиливість поливати брудом, май сміливість зустрітись і поговорити- роскажеш мені всі плітки .

 5. Но їздив до Штунського голви і ошивається біля нього зовсім то не Віктор, а таки Саньок, (Шум), зараз іде борьба за землі, а Саньок має відношення до землі, тобто того що на ній садять чи сіють, так що нікому вірити нетреба кругом і во всьому свій інтерес, чи АТО, чи землі , даже дійшли до абсурду на війні і на хв. дітях заробляють

 6. Вільний, – ти шо засланий Козачьок, пишеш всяку х..ню… пиши по темі!!!
  А щодо Вітьки і який в нього до цього інтерес, це вже ціково…
  Всім давно відомо, що Вітьок на наркотиках підіймається і вже не один рік, про це тільки ліниві не говорять й таможня вся на мазі- всі родичі.
  І Олександр обізвався, чи не той самий, що папіросики до поляндії автобусиком перевозив на Козла Віктора…. Ох і заступників тут багато… Мені особисто нас…рати хто пройде, від того не холодно не жарко, але зі сторни так гидко, коли пре через горло і все мало і мало

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*