Депутат Любомльської міськради на сесії збирала гроші, щоб віддати “борг”

13.04.2016 / Статті

Депутати Любомльської міської ради зібралися на чергову сесію 12 квітня. У першій частині розглянули лише три питання, проте активно та не без дискусій. 

Сесія розпочалась із відповідей міського голови Романа Ющука на депутатські запити.

Запит Романа Строцюка стосувався встановлення меморіальної дошки загиблому Віктору Мандзику. Його міська рада надіслала до Любомльського міжрайонного відділення Служби безпеки України. Відповідь управління СБУ зачитав сам Роман Ющук, у якій йдеться про підтримку встановлення дошки, а також вдячність за проявлену ініціативу. Крім того, управління СБУ обіцяє фінансово посприяти у вирішенні цього питання.

_DSC0023

Роман Ющук зачитав звернення до депутатки Вікторії Лізарової від Валерія Фурманюка. Це звернення викликало бурхливу реакцію обранців. Воно стосується 400 гривень волонтерської допомоги, які Фурманюк дав у 2014 році для пані Вікторії (тоді ще волонтерки – авт.) для закупівлі берців для учасників АТО. Тому зараз вимагає від Лізарової прозвітувати, куди поділись гроші.

_DSC0011

Депутатка пояснила присутнім, як усе було насправді. Мовляв, на той час Фурманюк був одним із кандидатів на посаду мера Любомля, тому волонтери звертались за фінансовою допомогою до кожного з претендентів. Тому Вікторія Лізарова й справді зверталась до Фурманюка, яки виділив 400 гривень на закупівлю взуття для військових.

Під час сесії екс-волонтерка вирішила віддати вище зазначену суму Фурманюку. Вона звернулась до депутатів, аби ті допомогли їй зібрати кошти. Тому за 10 хвилин необхідну суму зібрали.

Леонід Богдан звернувся із запитом про встановлення пам’ятника Степану Бандері, оскільки вважає, що це необхідно для міста. Пропозицію підтримали: з 18-ти присутніх депутатів, “за” проголосували 14. Залишилось знайти лише кошти та місце, де встановити цей пам’ятник.

_DSC0040

Під час розгляду депутатських запитів Володимир Козачук усно звернувся до усіх депутатів, аби ті оприлюднили доходи за 2015 рік на сайті Любомльської міськради. Пояснив це тим, що жителям міста необхідно знати дохід не лише голови та заступника ради, а й усіх депутатів. Таке рішення прийняли, проте перед голосуванням дехто з депутатів висловлював думку, що у цьому немає потреби і депутати не зобов’язані цього робити.

Після депутатських звернень та запитів головний бухгалтер міськради Тетяна Коляда прозвітувала на вимогу депутатів про розподіл коштів та їх витрати.

Обговорили й перейменування вулиць Любомля. Наприклад, вулицю Паризької комуни перейменували одноголосно у Весняну. Дискутували про перейменування вулиці Костельної, оскільки жителі цієї вулиці не погоджуються з такою назвою. Проте депутати не підтримали таке рішення.

Важливим було питання про вихід із співзасновників районної газети “Наше життя” міської ради, оскільки з січня цього року почав діяти закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Проте, як виявилось, ще у 2011 році міська рада вийшла із співзасновників цього видання.

_DSC0065

Щодо цього слово надали Сергію Боярчуку, головному редактору газети. Пан Сергій намагався донести до відома депутатів, що подав пропозицію трудового колективу про підтвердження виходу міської ради із числа співзасновників газети “Наше життя” та її редакції ще 15-го березня цього року. Тобто на розгляд цієї пропозиції у міської ради було 30 днів. Але водночас 15-го квітня закінчується термін. Тому Боярчук заявив, що змушений буде подавати до суду. Але депутати проголосували за зняття цього питання із порядку денного, але обговорили й те, що необхідно доопрацювати цей проект рішення заради його відповідності законодавству.

25 Коментарів Депутат Любомльської міськради на сесії збирала гроші, щоб віддати “борг”

 1. Вікторія Лізарова тратила рублі сама, а відавали разом…. Надурила Фурманюка та шей депутатів, я не скідався…

  • а скільки депутату Вікторії років, якщо вона тратила “рублі”. Це вже давно не ходова валюта. Шановний, якщо Ви мали на увазі гривні, то 400 грн поділіть на 26 депутатів (sorri – 25) і отримаєте феноменальну суму, що напевно варта обговорення.

  • я був присутній на сесії і бачив,що депутати самовільно перші почали скидатись грошима і тільки тоді вже сміючись депутатка написала дану записку. А Фурманюку має бути стидно.Відірвав від серця 400 грн. на армію і два роки не спить.

 2. а скільки депутату Вікторії років, якщо вона тратила “рублі”. Це вже давно не ходова валюта. Шановний, якщо Ви мали на увазі гривні, то 400 грн поділіть на 26 депутатів (sorri – 25) і отримаєте феноменальну суму, що напевно варта обговорення.

 3. такого від Фурманюка не ждав – а Лізарова правильно зробила. нехай знають депутати які живуть в Любомлі скнари

  • “порядні” люди під час революції Гідності відстоювали демокпатію та правду на Майдані, збирали речі та гроші для протестуючих, а не браталися та обіймалися з регіоналами

  • порядні люди не дають грошей, а потім просять щоб його “заслугу” в газеті надрукували. порядні люди безоплатно дають гроші для наших солдатів, це наші захисники, а не засіб піару! ганьба таким “порядочномим людям”

 4. цікаво а що там робить льонька богдан – великий любомльський ловелас
  в мєнтовкі і на таможні все порішав тепер в райраді рішає

  • Льонька Богдан – ВІТЬКІ. Хвора психічно не врівноважена людина. Ти коли зверталася останній раз до психолога? Я не в рай раді! Але за мєнтов і таможню, та разом районну раду дякую! Доречи на сьогодні я тільки в міській раді депутат. Обламайся. Прикольний СМАЙЛИК..

   • Не потрібно так висловлюватись – ви ж , все таки депутат.
    А на такі провокативні коментарі краще не реагувати.

   • ДО РЕЧІ ПИШЕТЬСЯ ОКРЕМО…+ ЧЕРЕЗ ЛІТЕРУ “И”…Маленьке уточнення для “фахівця-психоаналітика”,потужного аграрія і екс-свободівця,який став великим шанувальником пам”яті Степана Бандери після того,як його зі скандалом поперли зі”Свободи”…

 5. взагалі-то це міська рада,а не райрада. А цей “ловелас” багато добра робить для нашого міста

 6. Я бачу у вас там весело!!! І тут в коментарях весело!! Одне писати толком не вміє, а вже, б..ь, депутат. Друге схаменулось що колись дало декілька не зароблених власноруч гривень. Третьому вже пам’ятники ставити давай, був у нас один, пам’ятники ставив і на говерлу лазив, дивом ще живий ходить.
  Ви там розберітся хто дорогу сп…ив біля переїзду, чому в дитячий садок замість піску привезли глину, грайтесь діти, а чотириста гривень можуть і атошникі скинутись, тільки чи фурманюк виживе після цього????

  • Для АТОшник в берцах за 400грн. – 100% розумний і тверезо мислячий коментар, підтримую. В нас вже все так гаразд, що гроші нема де дівати. Місто цвіте і наповнене всім необхідним, тільки літом води нема, кожен день прориває каналізацію і воду по місту, діти їздять(заможних батьків) у басейн у Ковель, інваліди ходять просять гроші на ліки, бо не знають чи продукти купити, за комунпослуги заплаптити чи, всетаки, ліки купити, щоб вижити!!! У всіх закладах благодійні допомоги треба давати! А так у нас все прекрасно…..

 7. Отож-бо хочу всім повідати. У суботу зібрані гроші пані Вікторією були передані в руки пана Фурманюка і він їх взяв. Мене цей факт обурив. Але вже сьогодні Фурманюк заніс і особисто передав 450 грн пожертви на храм біля автостанції. Батюшка озвучив, що то пожертва від депутатського корпусу міської ради. Тепер він точно впевнений, що гроші дійсно на благе діло підуть. Не хочу коментувати цей вчинок. Сьогодні посповідалася і пообіцяла собі якомога менше обговорювати людей і їхні вчинки. Словом, Бог усе бачить.

 8. ганьба такому екс-чиновнику!!!!! У самого два сина біля спідниці маминої сидять, а він про 450 гривень згадав. Пожертву він дав….Хочеш дати пожертву то дай так, щоб ніхто не знав. Так як язик повернувся таке згадати і рука потягнулась забрати назад гроші? Може треба в військкомат зайти і розказати про 2 бажаючих? Що Фурманюк тоді буде казати? Зараз в тренді контрактна служба! Стидоба!!! Як він людям в очі дивиться?

 9. Судячи з всього висвітленого вище, роблю висновок, що Лізарова всетаки визнала свою підлість! Аби не так, для чого б вона збирала кошти із “своїх” депутатів? Навідь повертаючи кошти вона спромоглась отримати власну вигоду, адже віддавала не свої, і не ті які їй дав Фурманюк, а зібрані в інших.

 10. Ну й компашка там у Вас підібралась…Вас би всіх на суботник якийсь…Триндоболи…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*