Субота, 16 березня 2019,00:33

Базарний день по-любомльськи

20.03.2016 / Статті

Якби славетна землячка нинішніх мешканців міста Любомль ожила, то, побачивши, що коїться мало не в центрі міста щочетверга в базарний день, мабуть, Наталія Ужвій знову відійшла б у Вічність. Бо це сюжет не для мелодрами, а для справжнісінького фільму жахів…

Що нинішня економічна скрута та безгрошів’я спонукає все більшу кількість людей до натурального обміну, то це вже всі знають, бо в той чи інший спосіб більшість волинян долучилася до товарно-обмінних операцій того чи іншого краму. Але щоб жвава торгівля прямо з тротуару процвітала прямо попід носом рай осередку поліції – то це справжнісіньке ноу-хау! Але факт залишається фактом: кожного четверга велика маса продавців і покупців просто не поміщається на території місцевого базарчика, а тому люди вишиковуються довгими рядочками далеко від його входу, прямо на магістральній вулиці, що від траси Ковель-Ягодин веде до Шацька та кордону з Білоруссю.

Торгують, хто чим може. А одна з місцевих партій, користуючись нагодою, розмістила в «гущі подій» свій агітаційний намет. Виявилося, в ньому нічого не продають, а просто роздають партійну пресу, де розповідається про жахливі наслідки правління уряду Яценюка. І луплять Арсенія Петровича і в хвіст, і в гриву…

Роман УСТИМЧУК, «Волинська газета»

8 Коментарів Базарний день по-любомльськи

  1. Не робіть з Наталії Ужвій персону -грата, вона ніколи не хотіла приїжджати в Любомль, скільки не запрошували її. Лише раз ощасливила земляків. А щодо ситуації на тротуарі, то, справді, це і заважає, і порушення санітарних норм, але більше вражають припарковані авто : і на автопереходах, і на перехресті прямо під світлофором.І все це на очах у поліції.Хто наведе порядок?

    • навести порядок повинні самі люди, самоорганізовуватись і простими колишніми народними методами наводити лад, тому що влада давно забила великий болт на людей

      • Самі люди мають і продядок навести на базарі і на дорогаг і в лікарні і в садочках і в школах і в міській раді і тд. Тоді навіщо ми обирали мера навіщо нам голова ради навіщо нам міліція ітд. Защо вони получають зарплати від наших податків? Тоді потрібно щоб правий сектор захопив владу і тоді буде все гаразд?

  2. У партії свободи є велика криша району це Сушик микола який допускає до такого тротуарного базару і заразом роздачи партійної агітації і наклепу на Яцинюка. Доречи я надіюсь всі помітили що Свобода не критикує брехуна Порошенка і комуняку Луценка? На що дивиться СБУ голова любомльської районної ради Микола Сушик порушує закон України, він обіймає дві посади Голови ради та голови районної продажної партії! Журналісти зверніться до СБУ за розясненням нарахунок корупції у владі району!

  3. Підхід до висвітлення теми глибоко НЕ професійний і відгонить поверховістю та однобокістю. Це дійсно не є проблемою вселенських масштабів, якою її намагаються зробити. Жах не в тому, що люди торгують на тротуарі, а в їхній сьогоднішній безвиході, адже там продають городину переважно прості люди з усіма забутого села для того, аби заробити на прожиття. Подивилися б у їхні очі, перш ніж “сочиняти”, даруйте, такі нісенітниці. А щодо звернення до образу Наталії Ужвій, то доведена до абсурду мисленнєва послідовність просто вводить у ступор.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*